Codul de securitate
Actualizează

Sport - gsp.ro

• liveTEXT, VIDEO + FOTO Ludogoreţ - Steaua 1-0 » Avem prelungiri
    Nouă ani au trecut de la ultima "dublă" din preliminariile unei cupe europene pe care Steaua a pierdut-o. Se întîmpla în 2005, cînd roş-albaştrii au fost învinşi de Rosenborg, scor 3-4 la general.  VEZI VIDEO CELE MAI IMPORTANTE OCAZII! De atunci Steaua a bifat calificare după calificare, fie că a fost vorba de UEFA Champions League, fie de Europa League. ...
  • VIDEO Revanşa bulgarilor! Golul de generic al lui Wanderson care a trimis meciul în prelungiri
    Steaua a fost la cîteva minute de calificarea în grupele Ligii Campionilor, însă golul fabulos al lui Wanderson a trimis meciul în prelungiri.  Jucătorul intrat în minutul 85, iar peste doar 5 minute a prins un şut de zile mari, care s-a oprit în vinclul porţii lui Arlauskis, lituanianul neavînd reacţie. Şi Steaua a înscris în partida tur tot pe final de meci. Atunci, Chipciu a marcat în minutul 88 cu un şut la colţul lung. VEZI VIDEO GOLUL LUI WANDERSON!