Daca doresti sa introduci un cabinet medical pe acest site, sau vrei sa modifici informatiile deja existente, o poti face gratuit accesand link-ul din pagina de contact.

Codul de securitate
Actualizează

Sport - gsp.ro

• Marius Alexe a jucat din nou pentru Dinamo: "Este devreme să vorbim despre titlu"
    Atacantul "cîinilor", Marius Alexe, a redebutat la prima echipă a lui Dinamo în victoria cu FC Braşov, 2-1. Fostul atacant al lui Sassuolo a vorbit la final despre şansele lui Dinamo la titlu. "Mă simt foarte bine să joc din nou pentru Dinamo. Am avut ceva emoţii la început, dar sunt fericit că am început cu dreptul. Trebuie să începem să cîştigăm şi să strîngem cît mai multe puncte. ...
  • Gabi Tamaş ”a comis-o” din nou din Anglia! » Cum s-a descurcat George Ţucudean în etapa a cincea din Championship
    Gabi Tamaş ”a comis-o” din nou în etapa a cincea a ligii secunde din Anglia. Românul a văzut al doilea galben în minutul 65 al meciului  Watford-Huddersfield, lăsîndu-şi echipa în inferioritate la scorul de 2-2. Watford s-a impus însă cu 4-2 şi ocupă poziţia secundă în clasament. În etapa a patra din Championship, Tamaş a marcat în proprie poartă în meciul cu Leeds, iar în partida din Cupa Ligii cu Doncaster a făcut un penalty. ...
  • Luis Suarez de Bundesliga! » Un jucător de la Hertha şi-a muşcat un adversar :O
    Un jucător de la Hertha l-a imitat pe Luis Suarez, muşcîndu-şi de mînă un adversar într-un meci jucat astăzi în Bundesliga.Julian Schieber l-a muşcat pe Emir Spahic în partida dintre Hertha şi Bayer Leverkusen, terminată cu victoria oaspeţilor, 4-2. Cei doi protagonişti ai fazei au reuşit să înscrie pentru formaţiile la care evoluează. Schieber a marcat în minutul 60, fiind urmat de Spahic două minute mai tîrziu.