Codul de securitate
Actualizează

Sport - gsp.ro

• Antrenorul lui Sturm Graz a lăudat-o pe Steaua şi a pus ochii pe un jucător: "Au mulţi jucători de calitate, dar în special el e foarte bun"
    Antrenorul lui Sturm Graz, Franco Foda, e foarte mulţumit de jocul echipei sale din meciul cu Steaua, cîştigat cu 2-0.  Neamţul a remarcat însă jocul tehnic al echipei lui Costel Gâlcă şi chiar a pus ochii pe un fotbalist, Cristi Tănase. "A fost un meci intensiv, ambele echipe au jucat la un nivel ridicat, am meritat victoria. Steaua e o echipă tehnică, însă de la început am pus presiune pe ei. Au mulţi jucători de calitate, în special căpitanul echipei. ...
  • Prima poză cu George Ţucudean în echipamentul Stelei!
    Steaua a pierdut cu Sturm Graz, scor 0-2, primul amical disputat de roş-albaştri în cantonamentul din Turcia. Fotoreporterul GSP prezent la meci l-a surprins pe fostul atacant dinamovist, George Ţucudean, în echipamentul Stelei!VIDEO CU GOLURILE MECIULUISteaua a pierdut primul amical din cantonamentul din Belek cu Sturm Graz, scor 0-2. Roş-albaştrii vor mai avea 3 partide de verificare în această iarnă.
  • VIDEO Revenirea lui "El Tigre" » Radamel Falcao a înscris în victoria lui United cu Leicester, scor 3-1
    Manchester United şi-a luat revanşa după umilinţa din tur cu Leicester, scor 3-5, şi s-a impus pe Old Trafford, 3-1, într-un meci în care a condus cu 3-0 de la pauză.  VEZI VIDEO! Robin Van Persie a deschis scorul în minutul 27 după o pasă excelentă a lui Daley Blind. Peste doar 5 minute Radamel Falcao a majorat diferenţa "diaviloilor". Autogolul lui Morgan din minutul 44 a stabilit scorul primei părţi, 3-0. ...