Adresa: Galati, Strada Eroilor nr. 34 - Centrul de diagnostic si tratament

ATENTIE! Va rugam sa NU folositi formularul de comentarii pentru programari la acest cabinet medical. Pentru acest lucru folositi datele de contact de mai sus.

Actualizează

Sport - gsp.ro

• Veşti bune pentru Steaua » Valeriu Argăseală: "Cred că toţi steliştii îşi vor prelungi contractele"
    Steaua are un sezon bun, atît în Liga 1, cît şi în Europa, dar are probleme cu mai mulţi fotbalişti aflaţi în ultimul an de contract.Lucian Sînmărtean, Andrei Prepeliţă, Iasmin Latovlevici, Lukasz Szukala şi Giedrius Arlauskis vor intra în ianuarie în ultimele şase luni de contract şi pot semna cu orice echipă. Cu toate acestea, Valeriu Argăseală, preşedintele Stelei, este de părere că toţi jucătorii vor semna prelungirea contractului. ...
  • FOTO Ironiile steliştilor după victoria cu Dinamo » Aroganţă direct din vestiar: "Doar trei" ;)
    Steaua s-a impus cu scorul de 3-0 în faţa lui Dinamo şi a ajuns la 10 meciuri fără înfrîngere în faţa marii rivale. Deşi înainte de meci jucătorii Stelei au fost reţinuţi în declaraţii şi atacuri la adresa celor de la Dinamo, după victoria categorică şi-au ironizat marea rivală. Andrei Prepeliţă a postat o fotografie pe contul său de Instagram, imediat după meci. ...
  • Marius Alexe despre momentul care a decis derby-ul: "Asta ne-a dat planurile peste cap!"
    Dinamovistul Marius Alexe a comentat înfrîngerea usturătoare în faţa Stelei în Derby de România, 0-3."Sîntem trişti din cauza acestei înfrîngeri. Am început bine, am avut ocazii, dar golul din finalul primei reprize ne-a dat planurile peste cap.  La pauză aveam încredere că putem reveni, dar nu am avut şansă. Stoican ne-a felicitat după meci pentru atitudine şi pentru joc", a declarat Marius Alexe la LookTV.