Medic primar, sef sectie obstetrica-ginecologie - Spitalul Judetean de Urgenta Sf. Apostol Andrei Galati
Telefon: 0236 301356 - Sectia obstetrica-ginecologie II

Codul de securitate
Actualizează

Sport - gsp.ro

• Gest emoţionat a lui Lukas Szukala » Fundaşul i-a dedicat golul lui Raul Rusescu
    Lukas Szukala a marcat unicul gol al primei reprize a meciului dintre Steaua şi Dinamo şi i l-a dedicat lui Raul Rusescu. După gol, fundaşul s-a îndreptat către banca de rezerve, unde era pregătit un tricou al atacantului stelist. Szukala a luat tricoul şi l-a aratat către suporteri, pentru a arăta că este alături de Rusescu. Raul Rusescu a suferit o fractură de orbită în meciul cu ASA Tîrgu-Mureş, după o lovitură cu cotul a lui Gabi Mureşan. ...
  • HCM Baia Mare, învinsă de Larvik, 23-24, în al treilea meci din grupele Ligii Campionilor
    Campioana României la handbal feminin, HCM Baia Mare, a fost învinsă, vineri, pe teren propriu, de Larvik HK, cu scorul de 23-24 (13-12), în cel de-al treilea meci din grupa D a Ligii Campionilor. Marcatoarele echipei băimărene au fost Davydenko 7 goluri, Marin 5, Buceschi 3, Makeeva 3, Nechita 2, Herrem 1, Szucs 1, Elisei 1 gol. HCM Baia Mare a ratat şapte aruncări de la 7 metri. ...
  • Riscă! Claudiu Keşeru a renunţat la cască după 30 de minute
    Claudiu Keşeru a purtat o cască specială la startul derby-ul cu Dinamo, însă a renunţat la ea după numai 30 de minute.Deşi a ajuns la spital cu o comoţie cerebrală după ce a fost călcat pe cap de N'Doye, Keşeru n-a suportat prea mult casca. Deranjat, acesta a renunţat la ea după 30 de minute, deşi putea avea de suferit în cazul unei noi lovituri.